Demokratyczna Republika Rzymu

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-07-23 09:08:53

Joahim-von-R
Administrator
Dołączył: 2019-07-03
Liczba postów: 110
AndroidChrome 48.0.2564.95

Tygodnik Polityczny

Nr. z 23 lipca 2019
W numerze:
1. O propozycji unii Demokratycznej Republiki Rzymu z Księstwem Baradu.
2. O dwóch nowych ustawach, które nie długo wejdą w życie.
3. O nowych mikronacjach.
4. O naszej stronie internetowej.


1. Zaproponowałem w Księstwie Baradu bardzo opłacalną propozycje. Filip I Rowerowy jest u nas prezydentem, a ja u niego ważną osobą. Unia nie była by nawet taka głupia.


2. Już niedługo w życie wejdą dwie nowe ustawy: o obywatelstwie DRR i o CSZ. Pierwsza uchwali, jak zostać obywatelem, a druga zasady działania Cesarskich Sił Zbrojnych.


3. Tak przeglądając Sarmację znalazłem newsa o powstaniu Królestwa Jugosławii. W wielu krajach za dzień początku istnienia uznaje datę 10 lipca br- dzień ogłoszenia konstytucji. Moglibyśmy się od nich czegoś nauczyć.


4. W końcu mamy stronę internetową. Serdecznie na nią zapraszam:
https://demokratycznarepublikarzymu.pl.tl


Joahim von Ribertop, z łaski Bożej Cesarz Demokratycznej Republiki Rzymu, wódz jej i... administrator forum.
Uwielbiam Kosmos [dblpt])

Offline

#2 2019-07-29 12:40:27

Joahim-von-R
Administrator
Dołączył: 2019-07-03
Liczba postów: 110
AndroidChrome 48.0.2564.95

Odp: Tygodnik Polityczny

Nr. z 29.07.2019
W numerze:
1. O unii z Księstwem Baradu
2. O usunięciu Kościoła Grodziskiego

1. Już w najbliższych dniach nastąpi połączenie Demokratycznej Republiki Rzymu z Księstwem Baradu. Nasze państwo nazywać się będzie Republika Voxlandu. Pierwszym prezydentem będzie Filip I Rowerowy. W najbliższych dniach zaprezentuje projekt konstytucji.

2. Wczoraj Kościół Grodziski przestał istnieć. W najbliższym czasie Kościół Rotryjski rozpocznie działalność w Demokratycznej Republice Rzymu.


Joahim von Ribertop, z łaski Bożej Cesarz Demokratycznej Republiki Rzymu, wódz jej i... administrator forum.
Uwielbiam Kosmos [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
partyrmxserver - poke-miwforum - sunday-city-mta - nowepolesie - zaliczeniezmetod